Navštívte našu fanpage na Facebooku! 0850 111 911 v prac. dňoch od 7:30 do 19:00 fedex@inspekta.biz

en-GBsk-SK

Vitajte vo FedEx-e!

Vo Fedexe ste Vy, náš zákazník, stredobodom pozornosti. Stále sa usilujeme o zlepšovanie našich služieb tak, aby sme prevýšili očakávania, s ktorými k nám prichádzate.
Obsluhujeme viac ako 220 krajín, k dispozícii máme viac ako 630 lietadiel a 47 000 vozidiel v rôznych častiach sveta. FedEx zamestnáva viac ako 160 000 ľudí na celom svete a každý z nich je pripravený urobiť maximum pre to, aby Vaša skúsenosť s nami bola vždy vynikajúca.
Od roku 1994 na Slovensku reprezentuje FedEx licencovaný partner Inspekta Slovakia, a.s., Licenčný partner Federal Express Corporation . Ide o formu lokálnej organizácie aktivít FedExu. Na všetky zásielky vyzdvihované alebo doručované na Slovensku sa vzťahujú Prepravné podmienky FedEx EMEA ( viď na našej stránke). Každý zákazník má zaistené nadštandardné služby ako kdekoľvek vo FedExe.
Starostlivá príprava pred odoslaním zásielky je kľúčom k úspechu prepráv a včasnému doručeniu. Naša stránka Vám poradí, čo presne máte vykonať pri každom type zásielky. Uľahčíme Vám voľbu služby, balenia či vypĺňanie podkladov k zásielkam.
Posielanie cez FedEx je naozaj jednoduché, rýchle a spoľahlivé. Ušetríme Vám Váš cenný čas a súčasne si môžete byť istí, že Vaša zásielka príde k príjemcovi bezpečne a včas.

Váš FedEx Tím